o nás
slovníček
výpočty
kalkulačka
EU
personalistika a management
FAQ
napište nám

finanční gramotnost


Investiční fórum: Do čeho úspěšně investovat v roce 2017

Říjen 2016

Chcete se dozvědět, jak se mohou vyvíjet kapitálové, měnové a komoditní trhy v roce 2017 a co čeká svět alternativních investic? Unikátní možnost budete mít ve středu 4. ledna 2017 na již dvanáctém Investičním fóru, na němž v rámci pěti moderovaných diskuzních bloků a pěti samostatných přednášek vystoupí přední ekonomové a investiční odborníci z Česka i zahraničí.

Chcete mít šokují investiční předpovědi na rok 2017 takzvaně z první ruky? Těšit se můžete na Simona Fasdala, ředitele obchodování s pevně úročenými aktivy (fixed income) ze Saxo Bank, který se svými kolegy seznam deseti možných černých labutí pravidelně sestavuje právě na konci roku.

Zajímá vás, jakou dividendu vyplatí společnost ČEZ ze zisku za rok 2016? Své na toto téma řekne nejzapálenější český drobný investor a povoláním analytik Michal Šnobr.

Dále můžete očekávat například neotřelé investiční rady od lidí, kteří každý den na svůj účet úspěšně obchodují akcie, opce nebo měny. Světem alternativ vás provede portfoliomanažer hedgeového fondu K2 od společnosti Franklin Templeton. Investičním prostředím ostřílení profíci vám představí zajímavé podílové fondy, realitní investice nebo pamětní mince.

Uznávání stratégové vám nabídnou taktiku, se kterou se můžete stát vítězi konce intervenčního režimu České národní banky na trhu s korunou.

Kde: Hotel Pyramida, Bělohorská 24, 169 01 Praha 6

Kdy: 4. ledna 2017 9,30 – 17 hod

Registrujte se na největší investiční konferenci v Česku již dnes. Kapacita je omezená.

REGISTRACE ZDE:

Vstupné při registraci 1.-30. listopadu 2016: 499 Kč

Vstupné při registraci 1.-31. prosince 2016: 599 Kč

Ceny platí pro platbu na místě v den fóra a v hotovosti. Cena zahrnuje nápoje (vodu a teplé nápoje) po celý den konference.

REGISTRACE ZDE:

Zdroj: http://www.investicniforum.info/

vzdělávání
koučink
zajímavá literatura
fotogalerie
volný čas
student point
tiskové zprávy
zákony
komentáře Pavla Kohouta
komentáře Pavla Vosoby
Finanční gramotnost
 

Vsechna práva vyhrazena • webmaster • Autorská prava